କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ

*🌹🌼👉ମହାବୀର ପଞ୍ଜିକା👈🌼🌹*

*✧═════•❁❀❁•═════✧*

*ଅଦ୍ୟ ଫେବୃଆରୀ ୦୭ ତାରିଖ ୨୦୨୧ ମସିହା(ରବିବାର)*

*ଶକାବ୍ଦ -୧୯୪୨*

*ସମ୍ବତ -୨୦୭୭*

*ସାଲ-୧୪୨୮*

*ସମ୍ବତ୍ସର -ଆନନ୍ଦୋ*

*ମାଘମାସ-କୃଷ୍ଣପକ୍ଷ*

*ତିଥି-ଦଶମୀ ପ୍ରାତଃ ଘ୦୬/୪୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତଦନ୍ତେ ଏକାଦଶୀ* *ନକ୍ଷତ୍ର-ଜ୍ୟେଷ୍ଠା ଅପରାହ୍ନ ଘ୦୫/୦୩ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତଦନ୍ତେ ମୂଳା*

*ଚନ୍ଦ୍ର – ବିଛା ଅପରାହ୍ନ ଘ୦୫/୦୩ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତଦନ୍ତେ*

*ଯୋଗ-ବ୍ୟାଘାତ*

*କରଣ-ବିଷ୍ଟି*

*ସୌରମାସ -ମକର ୨୫ ଦିନ*

*✧═════•❁❀❁•═════✧*

*ସୁର୍ୟୋଦୟ -ପ୍ରାତଃ ଘ୦୬/୨୪/୦୧*

*ସୂର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ -ସନ୍ଧ୍ୟା ଘ୦୫/୩୮/୫୯*

*✧═════•❁❀❁•═════✧*

*ଯୋଗିନୀ ଉତ୍ତରେ ପ୍ରାତଃ ଘ ୦୬/୪୧ ଗତେ ଅଗ୍ନିକୋଣେ*

*ତୁଳା ଓ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଘାତଚନ୍ଦ୍ର*

*ମେଷ ରାଶିର ଘାତବାର*

*ଏକାଦଶୀ ର ଏକୋଦିଷ୍ଟ ଓ ପାର୍ବଣ ଶ୍ରାଦ୍ଧ*

✧═════•❁❀❁•════*

*କାଳବେଳା ଓ ବାରବେଳା – ଦିବା ଘ୧୦/୩୨ ଗତେ ଘ ୦୧/୨୦ ମଧ୍ୟେ*

✧═════•❁❀❁•════*

*ବିଶୁଦ୍ଧ ଅମୃତବେଳା- ଦିବା ଘ୦୭/୪୫ ଗତେ ଘ ୦୯/୦୮ମଧ୍ୟେ ଓ ରାତ୍ରି ଘ୦୮/୫୩ ଗତେ ଘ୧୨/୦୧ ମଧ୍ୟେ*

*ବିଶୁଦ୍ଧ ମହେନ୍ଦ୍ରବେଳା- ଦିବା ଘ୦୯/୧୦ ଗତେ ଘ ୧୦/୩୦ ମଧ୍ୟେ ଓ ଘ୦୧/୨୨ ଗତେ ଘ୦୨/୪୩ ମଧ୍ୟେ*

*✧═════•❁❀❁•═════

*ଆଦ୍ୟ କଳମ ଶାଗ ପ୍ରାତଃ ଘ ୦୬/୪୧ଗତେ ଶିମ୍ବ ଭକ୍ଷଣ ନିଷେଧ.

*✧═════•❁❀❁•═════✧*

*🌼🌹꧁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ꧂🌹🌼*

*✧═════•❁❀❁•═════✧*

*🌹ମେଷ🌷👉କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କୁ ସୁପରାମର୍ଶ ଓ ପ୍ରେରଣା ଦେଇ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପପେକ୍ଷା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି। ସାଧାରଣ କଥାକୁ ନେଇ ପାରିବାରିକ ଅସହଯୋଗରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ କାମ ଗୁଡିକ ଅଧାରେ ଅଟକିଯିବ। ପାରିବାରିକ ଚାପ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ କଷ୍ଟ ସ୍ବୀକାର କରିବେ।*

*✧═════•❁❀❁•═════✧*

*🌹ବୃଷ🌷👉ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କେତେକାଂଶରେ ଭଲ ରହି ନପାରେ। ଅଭାବ ନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆକସ୍ମିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧା ମନେ କରିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନ୍ୟକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଯାଇ ନିଜେ ହଇରାଣରେ ପଡିପାରନ୍ତି। ପଡୋଶୀଙ୍କ କଥାରେ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇ କୌଣସି ଭୁଲ୍‌ କାମ କରିପାରନ୍ତି।*

*✧═════•❁❀❁•═════✧*

*🌹ମିଥୁନ🌷👉ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଥିବା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିପାରେ। ସହକର୍ମୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାବଳୀ ଓ ଅଫିସ୍‌ର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଘଟଣାକୁ ସନ୍ଦେହ ଦୃଷ୍ଟିରେ ଦେଖିବେ। ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଖବରଟି ଆଜି ପାଇପାରନ୍ତି। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ଶେଷ ରେ ନାସ୍ତିବାଣୀ ଶୁଣାଇବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁବିଧାରେ କାମ ହାସଲ କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡିବ।*

*✧═════•❁❀❁•═════✧*

*🌹କର୍କଟ🌷👉ଭାବପ୍ରବଣତାବଶତଃ ଅନ୍ୟଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇ ମରିଚିକା ପଛରେ ଦୌଡି ପରିଶେଷରେ ଅନୁତାପ କରିପାରନ୍ତି। ବନ୍ଧୁଗହଣରେ ବାକ୍‌ ଅସଂଯମତା ଯୋଗୁ ସୁସମ୍ପର୍କ ବ୍ୟାହତ ହୋଇପାରେ। ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଆଶା ଓ ଆଶଙ୍କାରେ ବ୍ୟବସାୟକୁ ସଙ୍କୁଚିତ କରିନେଇ ପାରନ୍ତି।*

*✧═════•❁❀❁•═════✧*

*🌹ସିଂହ🌷👉ନିକଟ ଅତୀତରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସମ୍ଭାଳି ନେବାପାଇଁ ପଡୋଶୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟ ମନେ କରିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଯଥା ମିଥ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ସକାଶେ ଅନ୍ୟ ଉପରେ ବିରକ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିପାରନ୍ତି। ପରିବାରର ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧି ଯୋଗୁ କିମ୍ବା ପରିବହନରେ ସମସ୍ୟା କାରଣରୁ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରନ୍ତି।*

*✧═════•❁❀❁•═════✧*

*🌹କନ୍ୟା🌷👉ପାରିବାରିକ ସ୍ତରରେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ବ୍ୟବହାରରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ଆଲୋଚନା କାଳରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ମତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦେଖା ଦେଇପାରେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଶେଷ ସମୟରେ ସୁଯୋଗ ହରାଇବା ସକାଶେ ବ୍ୟଥିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଅପରାହ୍ନରେ ପୁରାତନ ରୋଗର ପୀଡା ଅନୁଭବ କରି ପାରନ୍ତି। ସାହିତ୍ୟ,କଳା, କ୍ଷେତ୍ରରୁ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ।*

*✧═════•❁❀❁•═════✧*

*🌹ତୁଳା🌷👉ଆନୁଷ୍ଠାନିକ କାମରେ ସାଙ୍ଗଠନିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନେତୃତ୍ୱ ନେଇ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନ ଲାଭ ଓ ପଦମର୍ଯ୍ୟାଦା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜିଦ୍‌ଖୋର ମନୋଭାବ ତ୍ୟାଗ କଲେ କେତେକାଂଶରେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରତ୍ୟୁଷ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଯାନ୍ତ୍ରିକ ତ୍ରୁଟି ଯୋଗୁ ଯାତ୍ରାରେ ବିଳମ୍ବ ଘଟିପାରେ।*

*✧═════•❁❀❁•═════✧*

*🌹ବିଛା🌷👉ସାଧାରଣ କଥାକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମଧ୍ୟାହ୍ନେ ମନରେ ବିରକ୍ତିଭାବ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ସଭାସମିତିରେ ଆଲୋଚନା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ୟାର ସରଳ ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ପାରିବାରିିକ ସମସ୍ୟାର ସରଳ ସମାଧାନ କରିବାରେ ପଡୋଶୀଙ୍କ ଅବଦାନ ସ୍ମରଣୀୟ ରହିବ। ଗତକାଲି ଠାରୁ ଭାବୁଥିବା କାମଟିକୁ ଆଜିହିଁ ଶେଷ କରିପାରିବେ।*

*✧═════•❁❀❁•═════✧*

*🌹ଧନୁ🌷👉ସାମାନ୍ୟ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥି ଅନୁଭବ କରିବା ସହ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ହାନି ଯୋଗୁ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ପଡିବ। ଘରେ ଭୁଲ୍‌ ବୁଝାମଣା ହେତୁ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ମତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦେଖା ଦେଇପାରେ। ଆଜିର ପ୍ରତ୍ୟୁଷ ଯାତ୍ରାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ବିବାଦୀୟ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଘଟଣାର ଗୁରୁତ୍ୱ ନବୁଝି ଅଯଥା କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରିପାରନ୍ତି।*

*✧═════•❁❀❁•═════✧*

*🌹ମକର🌷👉ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆନ୍ତରିକତାର ପରାମର୍ଶକୁ ନିର୍ବିବାଦରେ ଗହଣ କରିନେଲେ ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉପରିସ୍ଥଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଲାଭକରି ସ୍ଥଗିତ କାମକୁ ପୂରା ଦମରେ କରିବାପାଇଁ ନିଷ୍ପତି ନେଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୀରବଦ୍ରଷ୍ଟା ଭଳି କାମ କରି ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ କରିପାରିବେ।*

*✧═════•❁❀❁•═════✧*

*🌹କୁମ୍ଭ🌷👉ସରଳ ଭାବରେ କୌଣସି କଥାକୁ ଗ୍ରହଣ ନ କରି ପରୀକ୍ଷା କରି କାମରେ ଲଗାଇଲେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ। ଅଫିସରେ ବାଦବିବାଦ କ୍ରମେ ଜଟିଳ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଅବଶ୍ୟ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ଜମିଜମା ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି କରିବା ସହ ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଉନ୍ନତି ପରିଲକ୍ଷିତ ହେବ।*

*✧═════•❁❀❁•═════✧*

*🌹ମୀନ🌷👉ଆଜିର ନିଜଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ ହେବାରେ ଜଣେ ଅଜଣାବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଅବିସ୍ମରଣୀୟ ରହିବ। କୈାଣସି କ୍ଷେତ୍ର୍ରରେ ଆଜି ତରବରିଆ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଠିକ୍‌ ହେବ ନାହିଁ। ଅସମର୍ଥିତ ସୂତ୍ରରୁ ଶୁଣାକଥାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କଲେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପାରିବାରିକ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେଇପାରେ।*

*✧═════•❁❀❁•═════✧*

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may have missed

ଆଜି ଆମ ଯୁବଶକ୍ତି ନ୍ୟୁଜ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ର ମୁଖ୍ୟ ସମ୍ପାଦକ ଇଂ ଦିବ୍ୟ ରଞ୍ଜନ ପ୍ରଧାନ ଙ୍କ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ଅନୁସାରେ ଶୁଭ ଜନ୍ମଦିନ । ଆଜିର ଏହି ସାର୍ଟିଫିକେଟ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ଆମ ମୁଖ୍ୟ ସମ୍ପାଦକ ଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଜଣା ଅଜଣା କଥା । ୧୯୯୧ ମସିହା ଫ୍ରେବୃୟାରି ମାସ ୧ ତାରିଖ ପବିତ୍ର ଶ୍ରୀ ପଞ୍ଚମୀ ସରସ୍ଵତୀ ପୂଜା ଦିନ ଅଭିଭକ୍ତ ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାର ରଣପୁର ଠାରେ (ବର୍ତ୍ତମାନ ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ) ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଦିବ୍ୟ ରଞ୍ଜନ । ପିତା ରାଜସ୍ବ ବିଭାଗର ଉଚ୍ଚ ପଦସ୍ଥ ଅଧିକାରୀ ଏବଂ ମାତା ସୁଗୃହିଣୀ ନିଜ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ସରସ୍ଵତୀ ପୂଜା ଦିନ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବାରୁ ଡାକ ନାମ ସାରସ୍ଵତ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା ରେ ଲୁଲୁ ଡାକନ୍ତି ଏବଂ ଭଲ ନାମ ଦିବ୍ୟ ରଞ୍ଜନ। ତୁଳସୀ ଦୁଇ ପତ୍ରରୁ ବାସିଲା ପରି ପିଲାଟି ଦିନରୁ ଜଣେ ମେଧାବୀ ଛାତ୍ର ଥିଲେ ଦିବ୍ୟ ରଞ୍ଜନ । ପରବର୍ତୀ ସମୟରେ ନିଜ ଜନ୍ମଭୂମି ରଣପୁର ଠାରେ ନିଜର ହାଇସ୍କୁଲ ପାଠ୍ୟକ୍ରମ ସରିଲା ପରେ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଯେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତି KIIT UNIVERSITY ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ । KIIT UNIVERSITY ରେ ମେକାନିକାଲ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଶିକ୍ଷା ସମୟରେ ସେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତି ବିଭିନ୍ନ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ । ରାଜନୀତି ରେ ବିଶେଷ ରୁଚି ରଖୁଥିବା ଦିବ୍ୟ ରଞ୍ଜନ ଙ୍କର ଛାତ୍ର ଜୀବନ ରାଜନୀତି ଏହିଠାରୁ ହିଁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ । KIIT UNIVERSITY *College Representative* ହିସାବରେ ବହୁମତରେ ନିର୍ବାଚିତ ହୁଅନ୍ତି ଦିବ୍ୟରଞ୍ଜନ ।ଏହିଠାରୁ ହିଁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ଛାତ୍ର ରାଜନୀତି ର ପ୍ରଥମ ସୋପାନ । ପରବର୍ତୀ ସମୟରେ KIIT UNIVERSITY ରୁ Mechanical Engineering Degree ରେ ୯୦ ପ୍ରତିଶତ ରୁ ଅଧିକ ମାର୍କ ରଖି କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହୁଅନ୍ତି ଦିବ୍ୟ ରଞ୍ଜନ। ତା ସହିତ ଏକା ସାଥିରେ ୪ଟି ବଡ଼ ବଡ଼ କମ୍ପାନୀ ରେ କ୍ୟାମ୍ପସ ସିଲେକ୍ସନ ହୁଅନ୍ତି ଦିବ୍ୟ ରଞ୍ଜନ । ତାପରେ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ନିଜର କର୍ମମୟ ଜୀବନ ୪ ଟି ବଡ଼ ବଡ଼ କମ୍ପାନୀ ମଧ୍ୟରୁ ସେ ବାଛି ନିଅନ୍ତି Hero Motocorp New Delhi ରେ । ସେଠାରେ Asst. Engineer ହିସାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ଏକା ସମୟରେ Mumabai Amity University ରେ MJMC ( Master in Journalism & Mass Communication ) ଅଧ୍ୟୟନ କରନ୍ତି । ଏକା ସମୟରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଚାକିରୀ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ରେ ଶିକ୍ଷା କୁ ଶେଷ କରନ୍ତି ଦିବ୍ୟ ରଞ୍ଜନ । ତାପରେ ଏକ ନୂତନ ଅଫର୍ ଆସେ TATA STEEL ଜାମସେଦପୁର ରୁ । ଏବଂ ସେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତି Mechanical Manager ହିସାବରେ TATA STEEL ଜାମସେଦପୁର ରେ । ତାପରେ Transfer ହୋଇ ଆସନ୍ତି TATA STEEL KALINGA NAGAR ରେ ଏବଂ ସେଠାରେ Sr. Manager Mechanical ହିସାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି । ପରେ ପରେ AGM Mechanical ପୋଷ୍ଟ୍ କୁ ପଦୋର୍ଣ୍ଣତି ପାଇ ଆସନ୍ତି TATA STEEL BSL ANGUL କୁ । ଯେହେତୁ ସେ ଏକା ଧାରା ରେ ଜଣେ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଏବଂ ସାମ୍ବାଦିକ ସେହି କାରଣରୁ ଏହି ଇଞ୍ଜିନିୟର ଚାକିରୀ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତି ବିଭିନ୍ନ ମିଡ଼ିଆ ସଂସ୍ଥା ରେ ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଗତ ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ନିଜର ଏକ ୱେବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ଓଡ଼ିଶା ଖବର । ଏବଂ ପରବର୍ତି ସମୟରେ ଦୁଇଟି ଯାକ ପେଶା କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ସମୟ ଦେଇ ନ ପାରିବା ରୁ ଗତ ୨୦୨୦ ମସିହା ଫ୍ରେବୃୟାରୀ ମାସରେ TATA STEEL BSL ରୁ AGM MECHANICALପୋଷ୍ଟ କୁ ସବୁ ଦିନ ପାଇଁ ନିଜ ତରଫରୁ ଛାଡ଼ି ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ଆଉ ଏକ ନୂତନ ପରି କଳ୍ପନା ଏବଂ ଗତ ଏପ୍ରିଲ ମାସ ୧ ତାରିଖ ୨୦୨୦ ଉତ୍କଳ ଦିବସ ଦିନ ଗଠନ କରନ୍ତି ଓଡ଼ିଶାର ଶିକ୍ଷିତ ଏବଂ ଆଗ୍ରହୀ ଯୁବକ ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଚ୍ୟାନେଲ *ଯୁବଶକ୍ତି ନ୍ୟୁଜ୍ ଓଡ଼ିଶା* । ଯାହା ର ସଦସ୍ୟ ଆଜି ଆମେ ମାନେ ସମସ୍ତେ । ଏହି ଚ୍ୟାନେଲ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖନ୍ତି ଓଡ଼ିଶାର ଅଗଣିତ ଦୁଃଖୀ ଦରିଦ୍ର ଏବଂ ଅସହାୟ ନିଷ୍ପେସିତ ମାନଙ୍କ ସେବା କରିବା । ଏବଂ ସେହି ବିଚାର ଧାରାରେ ସେ ଆଗକୁ ବଢ଼ୁଛନ୍ତି ମଧ୍ୟ । ଏହି ଚ୍ୟାନେଲ କୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏକ ସାଟେଲାଇଟ୍ ଚ୍ୟାନେଲ କରିବାର ପରିକଳ୍ପନା ମଧ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି ଦିବ୍ୟ ରଞ୍ଜନ । ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ଖୁସି ହେବେ ଏହି ଚ୍ୟାନେଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଗତବର୍ଷ ୨୦୨୦ ମସିହା ବର୍ଷାଦିନ ସମୟରେ ଓଡ଼ିଶାରେ ଏକ ସବୁଜ ଓଡ଼ó

%d bloggers like this: